Size bir telefon kadar yakınız
0542 417 16 17

SİMPLEX SC/UPC 9/125 SİNGLEMODE PİGTAİL

Anasayfa » Ürünler » Fiber Optik Kablolama » Fiber Optik Pigtail » SİMPLEX SC/UPC 9/125 SİNGLEMODE PİGTAİL

Fiber optik örgüler, diğer fiber çekirdeklerle birleştirerek fiber optik kabloyu fiber optik ekipmana bağlar. Fiber-MART.COM’un tek yönlü çok modlu fiber optik pigtailleri, sahada iletişim cihazları yapmak için hızlı bir yol sağlar. En katı mekanik ve performans spesifikasyonlarınızı karşılayacak endüstriyel standartlar tarafından belirlenen protokol ve performansa göre tasarlanır, üretilir ve test edilirler

İçerik bulunamadı.

Bize yazın
1
Yardıma ihtiyacınız varsa buradayız
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz
Powered by