Size bir telefon kadar yakınız
0542 417 16 17

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Kusursuz iletişim ve işletim, kusursuz bir altyapıyla başlar…

Bu fikirden hareketle, 25 aralık 2005 de İzmir”de kurduğumuz şirketimiz, gün geçtikçe pek çok büyük projeyi tamamlayıp bilgi ve tecrübesini arttırarak bugün sizlere en iyi, en profesyonel, en doğru hizmeti sağlayabilir duruma gelmiştir.

Fiber optik ara bağlantı kabloları (pigtail,patch cord), fiber optik kablo ek kutuları, fiber optik sonlandırma ekipmanları (rack/duvar tipi patch paneller) , fiber optik aksesuarlar, bakır Data&Lan kabloları (Cat5, Cat6, Cat7) , bakır data patch cord kablosu, bakır data sonlandırma panelleri ve bakır data sonlandırma ekipmanları satışı yapmaktayız.

VİZYONUMUZ

Vizyonumuz müşteri memnuniyetini ve ürün kalitesini birinci öncelik olarak değerlendirerek geleceğe yönelik malzemeleri ekonomik fiyatlarla müşterinin takdirine sunmak; güncel kalmak, çevre dostu olmak ve herkesin birbiri ile bağlantılı olduğu bir dünyanın parlak geleceğine önemli katkılarda bulunan güçlü bir firma olmaktır.

MİSYONUMUZ

▬ Temin etiğimiz malzemelerin verimliliğini artırmak için en ileri teknolojiler kullanarak proaktif çözümler üretmek.

▬ Faaliyet gösterirken çevreye karşı sorumlu olmak, kamu refahını göz önünde bulundurmak ve emniyetli, sürdürülebilir ürünler üretmek.

▬ Koşulsuz müşteri memnuniyetine kendini adamak ve malzemeleri pazardaki en ekonomik fiyatlarla temin etmek için sonsuz çaba sarf etmek.

Bize yazın
1
Yardıma ihtiyacınız varsa buradayız
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz
Powered by