Size bir telefon kadar yakınız
0542 417 16 17

Hizmetlerimiz

Anasayfa » Hizmetlerimiz

Fiber Optik Network Ürünleri

ETHOS Fiber Optik , satışını yaptığı network ağ ürünlerin montajını da istendiği takdirde sağlamaktadır. Bu hizmetimizle gayemiz montaj ekibi bulundurup ve  yönlendirip piyasa rekabet koşullarına uyum sağlamakdan çok ürünlerimizin en doğru şekilde kullanımını sağlamaktır. Dolayısı ile müşterilerine her vakit en kaliteli ve güvenli ürünleri tedarik etme felsefesinde olan firmamız bu ürünlerin montaj hizmetini de vererek ürünlerden azami faydalanmasını sağlamaktır.Kendi fiber optik ek grubumuz ürünlerimizin her türlü mekana, dahili veya harici montajını yapmanın yanı sıra fiber optik eklerini de yaparak sistemin doğru ve güvenilir bir biçimde devreye alınmasını sağlarlar.

Tüm bu hizmetlerimiz ürünlerin güvence süresini azamiye çıkardığı gibi, hem de müşteri memnuniyeti de en üst düzeydedir.

Bu konum, montaj ekibimizin belli ürünlerde uzmanlığını artırdığı gibi, çok hızlı montaj avantajı da sağlamaktadır. Fiber optik konusundaki senelerin verdiği edinim, ürün kalitesi ve servis yeteneklerimizi en üst seviyeye çıkarmıştır. Bununla birlikte firmamız, uzun mesafe hatları için deneyimli ve önceden belirlenmiş ve ürün eğitimi almış taşeronlarla da çalışmaktadır.

Bir fiber optik iletim sisteminde olması gereken her türlü eylemsiz ekipman, firmamızca sağlanmakta ve pasif network ürünleri anahtar teslim olarak kurulabilmektedir. Firmamızın sunmuş olduğu bu hizmetlerden yararlanmak için lütfen ürün seçimini ilgili satış temsilcimizle uygun ürünleri seçmek için temasa geçiniz.

Hizmetlerimiz ;

 • Fiber optik network ağları dizayn ve projelendirme
 • Fiber optik patch cord,pigtail ,ek kutuları ve patch açık oturum, ST ve SC connector,adaptor şeklinde aksesuarlar ile eylemsiz fiber optik ürün satışı
 • Singlemode multimode çözümler
 • İhtiyaca özel her türlü uzunluk ve nitelikte fiber optik pigtail ve patch cord hazırlama
 • İndoor ve Outdoor fiber optik uygulamaları
 • Fiber optik terminasyon, kontrol ve etiketleme
 • Fiber optik terminasyonu

Fiber Optik Danışmanlık Hizmeti

ETHOSFiber Optik, fiber kablo kurulumu ilk proje aşamasıyla adım atar. Fiber optik danışmanlık Bu noktada devreye girer ve projenin uzman bir ekip tarafınca incelenerek gerek yapılacak işçilik gerekse kullanılacak araç-gereç açısından net ve doğru tespitlerin yapılması büyük önem arz eder. ETHOS Fiber Optik , mühendislik ve iş yönetimi bilgisi ve deneyimi yüksek çalışanlarıyla farklı sektörden birçok firmaya bilişim teknolojileri ve telekomünikasyon altyapısı alanında danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Danışmanlık işlerinde gelecekteki olası ihtiyaçları da göz önünde bulundurarak planlama meydana getiren ETHOS Fiber Optik , firma bütçesi çerçevesinde en doğru ve verimli ürün ve çözümleri sunmaya özen göstermektedir. Bu bakaçla, müşterinin mevcut sistem ve süreçlerini inceleyerek, müşterinin talepleri ve memnuniyeti doğrultusunda hedeflenen yapıya yetişme mevzusunda iş planı hazırlayıp yönetimini üstlendiği hizmetler sunmaktadır.

Fiber Altyapı Çözümleri

Fiber optik altyapı çözümleri, dünyada, özel sektörlerde kullanılan pahalı bir sistem olması sebebiyle, uzun senelerden beri kullanılmasına karşın yaygın kullanım alanı olmayan bir teknolojiydi. Fakat günümüzde, fiber optik kablo ve işçiliği bakımından çok ekonomik yöntemler bulunmuştur. Bu sayede, çok kaliteli veri ve sinyal transferi yapılabilen bu teknoloji her alanda kullanılmaya başlanmıştır. Özellikle bu hızla gelişen teknolojinin ekonomik fiyatlara ulaşması CCTV alanında oldukça fazla kullanılmasına sebep olacaktır.

Telekom Haberleşme Sistemleri

ETHOS Fiber Optik Telekom Haberleşme Sistemleri kullanımı, veri iletim hızının yüksekliği, kaybının azlığı, band genişliğinin büyük olması, var olan sistemlerle uyumlu çalışabilmesi, iletim ortamı olan optik fiberin hammaddesi olan silisyumun doğada bol miktarda bulunması, az yer kaplaması ve elektromagnetik alanlardan az etkilenmesi gibi nedenlerden dolayı her geçen gün yaygınlaşmaktadır. Karada, denizaltında ve serbest uzayda kullanım alanı bulan optik haberleşme sistemlerinde, verici olarak lazerler kullanılmaktadır.

Optik haberleşme sistemleri, gerek optik fiberlerdeki elektromagnetik dalga propagasyonunun analizi ve gerekse bünyelerinde kullanılan optik fiber sensör, optik kuplör, optik modülatör, optik osilatör, optik sirkülatör, optik polarizör, optik izolatör, optik kuvvetlendirici, optik dedektör ve optik filtre gibi optik devre elemanlarının incelendiği sistem mekanizmasının analizi ile literatürde yer almakta ve haberleşme teknolojisinin gelişiminde kilit noktada bulunmaktadır

ETHOS Fiber Optik Telekom Haberleşme Sistemleri

 • Bakır Telekom Haberleşme Kabloları
 • Endüstriyel Haberleşme Kabloları
 • Fiber Optik Kablolar
 • Data Center
 • El Aletleri
 • Ek Cihazları
 • Askeri Ürünler
 • Test ve Ölçüm Cihazları
Bize yazın
1
Yardıma ihtiyacınız varsa buradayız
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz
Powered by